CLINICAL COSMETIC LABORATORY

ARTEMIA SYNERGY Cream

< wstecz

ARTEMIA SYNERGY CREAM – łowca skarbów słonych jezior.

Tajemnicą tego niesamowitego eliksiru młodości jest niepozorny, ale niezwykły skorupiak Artemia Salina. Natura przez 100 milionów lat nie znalazła w tym nadzwyczajnym stworzeniu niczego, co dałoby się ulepszyć!

Artemia salina, jak prawie żaden organizm, żyje w wysoko zasolonych, śródlądowych akwenach, jest w stanie przetrwać w bardzo wysokich lub bardzo niskich temperaturach, znosi bez szwanku silne promieniowanie UV, a nawet promieniowanie kosmiczne (podczas jednej z misji Apollo), potrafi też produkować hemoglobinę w warunkach niedotlenienia, a w stanie wysuszenia może przeżyć do 5 lat i niestraszne jej różne toksyny.

Odporność, żywotność, zdolność do regeneracji. Czy nie tego właśnie chcemy dla siebie?

Nasz preparat wykorzystuje wszystkie atuty Artemii do stymulacji odnowy komórkowej skóry. Innowacyjna formuła kremu łączy w sobie działanie dwóch składników aktywnych o potwierdzonej skuteczności w walce z procesem starzenia. Zawarty w kremie neuropeptyd SYN-AKE wykazuje działanie botox-like, poprzez co wygładza bruzdy i zmarszczki, natomiast peptyd argirelina odpowiada za rozluźnienie napięcia mięśniowego.

Synergia tych składników w widoczny sposób wygładza napięcia mimiczne oraz zapobiega powstawaniu nowych. Artemia Synergy głęboko nawilża skórę i poprawia jej napięcie, czyniąc ją jędrną i aksamitnie gładką. Krem zawiera filtr przeciwsłoneczny SPF 15.

Efekt: skóra jest wygładzona, zmarszczki zredukowane, skóra rozpromieniona i pełna blasku. Artemia Synergy Cream to dogłębna odnowa Twojej skóry.