CLINICAL COSMETIC LABORATORY

Program 28 dni

BADANIA

Budując swój program pielęgnacji skóry laboratorium KUO’S PROFESSIONAL oparło się na dobrze znanym dermatologom zjawisku – 28 dniowym cyklu keratynizacji komórek skóry. To właśnie na przestrzeni tego okresu w warstwie podstawnej „komórka matka” produkuje nowe, zdrowe komórki (keratynocyty), które przemieszczają się w kierunku powierzchni skóry aby w ostateczności ulec złuszczeniu. Naszym celem stało się dotarcie do żywych komórek w każdej fazie ich rozwoju.

Opracowany pod tym kątem BIO COMPLEX EGF SYNERGY poddany został badaniom klinicznym. Przedstawione poniżej wyniki są spektakularne. Taką skuteczność zawdzięczamy trzem filarom Programu, które pozwalają na KONTROLĘ I STYMULACJĘ PROCESU ODNOWY KOMÓREK. Ta formuła okazała się kluczem do sukcesu. Cel został osiągnięty.

3 FILARY PROGRAMU

1. ZABIEGI BESPOKE oraz KOBIDO połączone z diagnozą zmieniającego się stanu skóry. Przeprowadza ją Ekspert KUO’S PROFESSIONAL w Instytucie. On również dobiera odpowiednią do sytuacji konfigurację preparatów. Zarówno zabieg jak i dobór produktów mają charakter spersonalizowany. Nie pracujemy z typem twarzy. Pracujemy z Twoją twarzą.

2. PIELEGNACJA DOMOWA wypełniająca 28 dniowy cykl pomiędzy konsultacją i zabiegiem w Instytucie, według rekomendacji Eksperta.

3. BIO COMPLEX EGF SYNERGY

Uhonorowane nagrodą Noble’a odkrycie czynników wzrostu EGF / Epidermal Growth Factor / znalazło swoje odbicie w pracach naszego laboratorium i stanowi sekret skuteczności Programu.

BIO COMPLEX EGF SYNERGY, nasze unikalne i opatentowane dzieło, to biotechnologicznie otrzymywana kombinacja czynników wzrostu, peptydów i witamin. Synergia działania wskazanych komponentów gwarantuje spektakularną poprawę kondycji skóry. Stanowiący serce koncepcji KUO’S PROFESSIONAL BIO COMPLEX EGF SYNERGY stymuluje proces odnowy komórek. Działa na poziomie skóry właściwej.

 

 

 

ISTOTA PROGRAMU

Efekty jakie zwyczajowo osiągamy w trakcie pierwszego 90 minutowego zabiegu / zdjęcie obok / to tylko przedsmak prawdziwej przygody z naszą marką. Zabieg i rezultat to pokaz naszych możliwości, ale istota oraz cel Programu sięgają dalej. Jednorazowy efekt, chociażby najbardziej spektakularny nigdy nie jest trwały. Program zmienia ten fakt. Pogłębia, wzmacnia oraz utrwala efekt... 

... już po pierwszym cyklu / cztery tygodnie /
stosowania Programu osiągamy:

 

- Poprawa elastyczności skóry o 47%
- Redukcja zmarszczek wokół oczu o 46%
- Poprawa poziomu nawilżenia o 64%
Potem, jest już tylko lepiej...
Zapraszamy do współtworzenia piękna.

KUO'S PROFESSIONAL